Galaxy S7 ve S7 Edge için Nougat Güncellemesi Şimdi Türkiye'de!


Yaklaşık bir hafta önce yayınladığımız haberimizde Samsung’un Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladığını sizlere aktarmıştık. İlk olarak Çin ve İngiltere’de dağıtılmaya başlayan yeni sürüm çok geçmeden Türkiye’ye de geldi.

Her iki cihaz için de yaklaşık 1.3 GB boyutunda ki güncellemeyle beraber  bazı yenilik ve iyileştirmeler geliyor. . Bunlar arasında elden geçirilmiş yeni arayüz, geliştirilmiş bildirim sistemi, hızlı ayarlar, geliştirilmiş Daima Açık Ekran, çoklu ekran desteği gibi özellikler ve geliştirmeler yer alıyor.

Öte yandan Samsung, Haziran ayına kadar Galaxy A3, Galaxy A8, Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 Edge Plus, Galaxy S6 Edge+, Galaxy Tab A S Pen ve Galaxy Tab S2 (LTE) cihazlarına da Android 7.0 güncellemesini vermeyi planlıyor. Haberler geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir