Game of Thrones 8. Sezon Nisan 2019'da Başlayacak


Büt’ler bitti

Dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones‘un 8. ve son sezonun başlayacağı tarih büyük oradan belli oldu diyebiliriz. Zaten bir süredir son sezonun 2019 yılında geleceğini biliyorduk. Zira kış artık gelmiş ve çekimler bu nedenle ileri tarihe ertelenmek zorunda kalınmıştı.
Game of Thrones’un 8. sezonunun başlangıç tarihi ise dizinin önemli karakteri Arya Stark (yani Maisie Williams) tarafından açıklandı. Maisie Williams, vizyona yeni giren Early Man filminin gösteriminde verdiği bir röportajda GoT’un ekrana dönüş tarihini açıkladı. Efsane dizi Nisan 2019 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR;

Game of Thrones 8. Sezon; 5 Önemli Teori ve Beklenti!

Aslında son sezonun bu denli gecikmesi elbette sadece kış ortamının çekimlerde yansıtılmasından kaynaklanmıyor. Son sezon sadece 6 bölümden oluşacak ancak bölüm süreleri bir saattenf azla olacak. Aynı zamanda diğer sezonlara göre çok daha yüksek bir bütçe ve predüksiyon harcanıyor. Yani Game of Thrones’a yakışır bir final izleyeceğiz.
Westeros evimiz, Jon Snow babamız!
 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.