General Mobile GM 4G ve GM 5 Plus Android Nougat Güncellemesi Alacak!


Yerli firmalarımızdan General Mobile bildiğiniz gibi Google ile yaptığı işbirliği bağlamında ülkemizde Android One kapsamında hazırlanan GM 4G ve GM 5 Plus modellerini piyasaya sunmuştu. Uygun fiyat ve performansları ile dikkatleri üstüne çeken bu modeller yazılım güncellemesi kısmında 2 yıl garanti ediliyordu ve her güncellemeyi alacakları söyleniyordu.


Nitekim bu söylemin arkasında duruluyor. General Mobile resmi twitter hesabından yapılan açıklamaya göre GM 4G ve GM 5 Plus Android 7.0 Nougat güncellemesini alacak. Hatta bu güncelleme Türkiye’ye ilk olarak modeller ile gelecek yani eğer bu telefonların sahibi iseniz güncelleme herkesten önce size gelecek. Güncellemenin ne zaman geleceği ise şimdilik paylaşılmış değil ancak çok yakında olduğu söyleniyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    1. Güncellemeyi GM vermeyecek. Direk Google’dan gelecek. Android One kapsamı bunu getiriyor.

    2. Bu gm 5 plus diger gm telefonlarindan farkli saf adroid adroid one kapsaminda google tarafindan 2 yil surekli guncelleme garantili.guncellemeyi 2 yil boyunca google verecek.gm firmasiyla bi alakasi yok.oyuzden soylenenler dogru.

    3. General mobilenin android one serisi 2yıl boyunca güncelleme alacak anlaşmalılar