General Mobile GM 6 İçin Android Oreo Güncellemesi Çıktı


Sonunda

General Mobile tarafından bir süredir hazırlıkları sürdürülen ve kullanıcıların da uzunca bir süredir beklediği Andorid 8.0 Oreo güncellemesi nihayet GM 6 modelleri için çıkışını gerçekleştirdi. Android Oreo güncellemesi GM 6 ve GM 6d modellerine gelirken standart Oreo yeniliklerini de beraberinde getiriyor.
Bazı arayüz değişiklikleri ve kullanım kolaylığı sağlayan bazı özelliklerin yanında daha performanslı bir arayüze de kavuşuyorsunuz. Hali hazırda bahsettiğimiz modellere güncelleme dağıtılmaya başlanmış durumda, yani cihazınızın yazılım güncelleme kısmından güncellemeyi kontrol etmeniz ve indirmeniz yeterli. Bunun dışında diğer General Mobile telefonlarına gelecek güncellemenin de tarihleri belli oldu.


Buna göre GM 5 Plus ve GM 5 Plus d modelleri Şubat ayında, GM 5 ve GM 5 d modelleri ise güncellemeyi Nisan ayında alacaklar.
Açıkçası kullanıcıların bu telefonları tercih etme nedenleri güncellemeleri hızlı bir şekilde alacaklarının vaat edilmesiydi. Google, Android Oreo’yu Mayıs ayında duyurdu ve güncelleme tam 6 ay sonra sınırlı modellere geliyor. GM 5 modelleri ise neredeyse 1 yıl sonra güncellemeyi alabilecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir