Gionee Firması Yeni Akıllı Telefonu Elife S7'yi Tanıttı


Yerli markalı telefonlardan adına aşina olduğumuz Gionee firması MWC 2015‘te yeni akıllı telefonu olan Elife S7‘yi duyurdu. Çinli üreticilerin en ince telefonu yapmaya çalışması firmalar arasında bir yarışa dönmüş durumda. Elife S7’de bu yarıştan nasibi almış gözüküyor.
gionee-elife-s7-launch-mwc
Dünyanın en incesi değil belki ama 5.5 mm gibi çok ince bir değere sahip olan model donanım bazında MediaTek‘in 8 çekirdekli 1.7 GHz hızında çalışan Cortex-A53 çekirdeklerine sahip olan MT6752 yongasını kullanıyor. Grafik tarafında Mali-T760MP2 birimi kullanılıyor. 5.2” Full HD ekran ile kabul edilebilir bir performans sergileyecektir. 16 GB depolama alanıyla birlikte 2 GB RAM‘e yer verilen modelin ne yazık ki hafızası arttırılamıyor. Cihazın arka tarafında bulunan 13 MP değerindeki kamera Full HD 30FPS videolar çekmeye olanak tanıyor. Ön yüzde ise 8 MP değerinde bir kameraya yer verilmiş. Batarya kısmında 2750 mAh boyutunda bir pil kullanılmış 1 günü çıkaracağını söyleyebiliriz. Android 5.0 ile ön yüklü gelen modelin fiyatı henüz belli değil ayrıca Siyah, Beyaz ve Mavi renk seçenekleri de mevcut.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.