Google Home ile Evinizi Akıllandırın


Google ekosistemini geliştirmeye ve evimizin içine gelmeye son derece kararlı. Google Home’da evimizin bir köşesine yerleşip komutlarımızla bize yardımcı olacak. Amazon’un Echo ürününe rakip olan Google Home, hem daha şık hem de daha uygun bir fiyata sahip.
Basit tabirle Google Home, akıllı bir hoparlör. İçerisinde üç adet hoparlör bulunuyor. Akıllı tarafı ise Google Asistant‘a sahip olmasından kaynaklanıyor. Bu sayede sesli komutlarınıza yanıt veriyor. Google Home’un yetenekleri en azından şimdi biraz dar olsa da yakında desteklenen uygulamalar ile daha geniş bir alanı kapsayacak.
google-home-product-shot-1523-x-820
Hali hazırda YouTube Music ve Google Play Müzik ile tamamıyla uyumlu ve bunların yanında Spotify, Pandora, TuneIn ve iHeart Radio‘da desteklenen diğer çevrim içi müzik sağlayıcıları. Netflix desteğinin de geleceği belirtilirken cihazı satın aldığınızda 6 aylık YouTube Red aboneliğide kazanmış oluyorsunuz. Tüm bunların yanında kablosuz haparlörlere bağlanabilen ve daha bir çok akıllı ev aletlerine bağlanabilecek cihaz Kasım ayında 129 Dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.