Google Pixel 2 Görseli Ortaya Çıktı, Standart Tasarım ve Kalın Çerçeve | Dijitaller

Google Pixel 2 Görseli Ortaya Çıktı, Standart Tasarım ve Kalın Çerçeve


Standart telefon.

Google muhtemelen önümüzdeki aylarda yeni bir Pixel ve Pixel XL ortaya koyacak. Zaten Taimen kod adına sahip olduğu iddia edilen Pixel XL’in bir görüntüsü ortaya çıkmıştı ve şimdi, kod adı Walleye olan daha küçük Pixel modelinin görüntüsü sızdırılmış durumda.

Küçük yeni Pixel telefonun sızdırılmış görüntüsü oldukça grenli fakat belirgin kalınlıktaki çerçeveleri görmemize yetecek kadar da net. Elbette telefonun kesin tasarımı bu olacak diyemiyoruz ancak Google’ın küçük Pixel’de yeni trend ince çerçeveli ve uzun ekranlı tasarımı pas geçtiğini görebiliriz.

Sadece bu değil, ayrıca bu modelde firmanın tek kamera kullanacağı da görülüyor. Aslında bu pek şaşırtıcı değil. İlk nesil Pixel ve Pixel XL’de tek kamera vardı fakat Google’ın gelişmiş görüntü işleme teknolojisi sayesinde telefonlar tüm rakiplerinden iyi fotoğraflar çekiyordu. Tabi bunun pazarlama açısından bir dezavantaj olduğunu söylemeliyim. Karşınızda çift kameralı Note 8, Xiaomi Mi6, One+ 5, Huawei P10 gibi rakipler varken siz tek kamerayla ve standart tasarımla geldiğinizde işiniz zor olacaktır. Çünkü 2 > 1’den.

Bu arada unutmadan söyleyelim. Google’ın yeni Pixel telefonlarında 3.5mm jack girişinin yer almayacağı da söyleniyor. Küçük ya da büyük modelden bir tanesi de HTC U11’de olduğu gibi sıkılabilir çerçeve özelliğine sahip olabilir.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Google Pixel 2 Görseli Ortaya Çıktı, Standart Tasarım ve Kalın Çerçeve

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz