Google Pixel 2 için Snapdragon 836 Gelmeyebilir


Daha çok söylenti

Takip edeniniz olmuşsa Google’ın yeni Pixel 2 ailesi için Qualcomm Snapdragon 836 söylentilerini duymuşsunuzdur. Yılın son çeyreğinde geleceği belirtilen Snapdragon 836 hakkında gelen son bilgilere göre Qualcomm’un bu yıl içerisinde herhangi bir üst seviye yonga duyurması beklenmiyor.
Hatırlarsanız Snapdragon 820 ile aynı yıl içinde Snapdragon 821 duyurulmuştu. Arttırılmış hız ve daha fazla optimizasyon ile gelen bu revize edilme işleminin aynı şekilde Snapdragon 835’de de olması bekleniyordu. Bununla birlikte olası Snapdragon 836’nın ilk olarak Pixel 2 ve Pixel 2 XL modellerinde kullanılması ön görülüyordu.
Tabi elimize ulaşan bu bilgi de tamamıyla birer söylentiden ibaret. Fakat doğru olma ihtimali yüksek görünüyor. Zira Qualcomm, yeni bir üst seviye yonga hazırlıyor olsaydı hakkında daha fazla bilgi edinirdik. Bu olmadığına göre Pixel 2’lerde Snapdragon 835’in kullanılması kuvvetle muhtemel.
#Kaynak; PhoneArea


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir