Google Pixel 2 Launcher'ı Telefonunuza Artık Yükleyebilirsiniz


APK. olarak…

Google, 4 Ekim tarihinde tanıttığı yeni Pixel 2 ve Pixel 2 XL telefonlarıyla birlikte ayrıca yenilenmiş Pixel Launcher arayüzünün de duyurusunu yapmıştı. Arayüz Pixel telefonlara özel ancak çok sayıda Android kullanıcısı bu arayüzü beğenmişti ve geliştiriciler de bu sesi duymuş olmalı ki Pixel telefonlardaki arayüzü APK. dosyasıne çevirerek bizlere sunmuş durumdalar.

Pixel Launcher sadeliği ile dikkat çekiyor diyebiliriz. Google yeni sürümünde biraz daha geliştirme yapmış ve arama çubuğunu navigasyon tuşlarının hemen üzerine almış. Bu sayede erişimi daha kolay. Bunun dışında da yeni özellikler mevcut. Pixel telefonlarda olan arayüzün aynısı Android telefonunuza yüklenecek kısaca. Tabi her işlev çalışmayabilir zira bu Pixel telefonları için geliştirilmiş bir arayüz. Ancak denemek yine de zarar vermeyecektir.
Pixel Launcher’ı BURADAN indirebilirsiniz.
#Kaynak; AndroidHeadlines


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir