Haftalık Uygulama Tavsiyesi #2 – Mobil Verinizi Takip Edin


Merhabalar saygıdeğer Dijitaller takipçileri. Geçen haftadan itibaren başlatmış olduğumuz uygulama tavsiyeleri bölümlerimize devam ediyoruz. Mümkün olduğunca kıyıda köşede kalmış ve indirmeye değer uygulamaları tavsiye etmeye çalıştığımız bu bölümde önceki yazıda olduğu gibi 1 oyun ve bir de uygulama tavsiyesinde bulunacağız.

Oyun ile başlayalım öyleyse,

sky-force-reloaded-on-the-app-store

Sky Force Reloaded

Sky Force Reloaded, hızlı oynanabilir yapısıyla dikkatimizi çekti. Oyunun mantığına gelecek olursak tek parmağımızı ekranda gezdirerek uzay aracımızla bize açılan ateşlerden kaçmaya çalışıyoruz. Ateş etme otomatik olduğundan oynaması basit oluyor. Efektleri de bir hayli güzel olan uygulama biraz zor kalabiliyor. Ancak geminizi geliştirdikçe düşmanlar kolay gelmeye başlıyor tabi ki. Bir yandan da her bölüm için madalya topluyorsunuz. Bunlar düşmanın tamamını yok et, ilerlerken gördüğünüz insanları kurtar tarzı şeyler oluyor. Bölüm atlamak için ise en son karşılaştığınız “Boss” diyebileceğimiz son düşmanı da patlatıp bir sonraki bölüme ilerleyebiliyorsunuz.
Oyun parası olarak topladığınız yıldızlar sayılıyor bununla, geliştirme ve geliştirdiğiniz özelliğin hemen bitmesini sağlayabiliyorsunuz. Ekstra bir para birimi kullanıp para harcatmaya zorlamadığı için de geliştirici ayrı bir taktiri hak ediyor. Bir diğer taktir edilesi durum da oyunun Türkçe dil desteğine sahip olması.
skyforce
andoid-indirappstore-indir

data-widget-on-the-app-store

Data Widget

3G, 4.5G derken mobil internet kullanımımız aldı başını gitti. O an ne kadar veri kullandığınızı, önceki aylardaki kullanımlarınızı görebiliyorsunuz. Asıl özelliği ise belirlediğiniz bir limitte size bildirim ile haber veriyor. Ne kadar kaldığı gibi bilgilere de bu uygulamayla widget ekranınızdan takip edebiliyorsunuz.
untitled-1
appstore-indir


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.