Haftalık Uygulama Tavsiyesi #5: iPhone 6S ve 7 Sahipleri Buraya


Yepyeni bir hafta ve yepyeni uygulamalarla #dijitaller olarak karşınızdayız. Sizlere bu hafta güzel bir oyunu ve iPhone’unda force touch özelliği olan (ki bu 6S ve 7’ye denk geliyor) değerli okurlarımızın kullanabileceği bir duvar kağıdı uygulamasını paylaşmak istedim. Lafı fazla uzatmadan bu hafta neler varmış gelin bakalım.

Leap Day

Karakterinizin oyuna başlaması için bir sefer ekrana dokunuyoruz ve sonra atlamak için aynı hareketi yapmanız  yeterli. Çift atlayarak vs. oyundaki düşmanlardan  tehlikelerden kaçınmaya çalışıyoruz aynı zamanda da meyveleri topluyoruz. Her gün yeni bir bölüm olayı biraz dikkat çekici. Bana sorarsanız oyunu her gün oynatmak için firmanın bulduğu oldukça zekice bir çözüm. Bence güzel de olmuş.

Live Wallpapers for Me – Free Moving Background

Gelelim başlıktaki konumuza, ben her ne kadar iPhone 6 kullansam da etrafımda kullananlara ne zaman baksam bu meşhur ekrana bastırdıkça hareket eden duvar kağıdı özelliğini kullanmayı isteseler de sadece Apple’ın verdiğiyle kalıyor. Bunun sebebinin, “Nereden bulacağız?” sorusu olduğunu düşünüyorum. Eğer ForceTouch özelliğine sahip iPhone’unuz varsa ve bu özelliği seviyorsanız bu uygulamayı seveceğinizi düşünüyorum.

Paylaştığımız uygulamalarla ilgili fikirlerinizi ve uygulama tavsiyelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz 🙂


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.