Haftalık Uygulama Tavsiyesi #7: Kitap Okumak


Bir Cumartesi günü daha #dijitaller olarak sizlerleyiz. Verdiğimiz bir haftalık aradan dolayı takip edenlerden özür diliyor ve serimize tam gaz devam ediyoruz. Bakalım bu bölümümüz de bizleri hangi oyun ve uygulama bekliyor?

Does not Commute

Belki bir dönem popüler olan neredeyse her telefonda bulunan Smash Hit oyununu hatırlarsınız. Bu oyunu da aynı geliştirici olan Mediocre firmasının bir diğer mükemmeli. Oyun gerekten çok zevkli ve farklı. Çok komik anlar yaşatabiliyor. Smash Hit gibi bunda da checkpoint için premium versiyonu satın almanız gerekiyor. Bu da almak istemeyenler için çıldırtan bir durum yaratıyor. En azından pay to win değil diyerek kendimizi avutuyor ve herkese tavsiye ediyoruz efenim.

Moon+ Reader

E-kitap okumayı sevenler için normal şartlarda e-ink tabletler önerilmekte. Hem şarj gibi sorunları yenmek hem de göz sağlığı açısından. Ancak  Android veya iOS tablet/telefon kullanıp okumak isteyenler de mevcut. E haklılar da bir de ona mı elektronik cihaz alalım. iOS tarafında iBooks bence gayet yeterli ve güzel. Ama Android tarafında bence bir harici uygulamaya ihtiyaç var.
Moon+ Reader oldukça yetenekli bir e-kitap okuyucusu. Bir çok ayar ve düzenleme olanaklarına imkan tanırken aynı zamanda: “Gözün yoruldu ben 60’dan geriye sayıyorum sen de 1 dk ara vermiş ol.” diyecek kadar da düşünceli.


Paylaştığımız uygulamalarla ilgili fikirlerinizi ve uygulama tavsiyelerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz 🙂


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.