Haftanın En Güzel Ücretli Puzzle Android Oyunları


Sizler için puzzle türünde ücret vermeye değer haftanın en güzel 5 Android oyunu listeledik. Eğer puzzle türünde yeni maceralar arıyorsanız ve bu oyunları hala oynamadıysanız bu oyunlar tam size göre.
Minecraft Pocket Edition
minecraft-pocket-edition
Bilgisayar sürümü ile ilk çıkışını yapan bu oyun kısa sürede fenomen oldu. Kendi türünü yaratan bu oyun küplerden oluşan bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyor ve yaratıcı zekamızı konuşturuyoruz. Özellikle arkadaşlar ile oynası çok zevkli olan bu oyunun mobil versiyonu Android marketi Google Play üzerinde 13.49 TL fiyattan satılıyor.
Google Play: Minecraft Pocket Edition 13.49 TL
The Room
The Room
The Room karmaşık kilitleri açarken kendinizi kaptırdığınız güzel bir mobil oyun. Yüksek seviyeli grafikleriyle oldukça zevkli bir o kadar da sinir bozucu anlar yaşatan bu oyun kilitleri açarken hırs yapmanızı sağlıyor ve sizi oyuna bağlıyor.
Google Play: The Room 2TL
Leo’s Fortune
Leos Fortune
Basit oynanış yapısıyla hemen hemen her yaştaki oyuncunun ilgisini çeken bu oyun az da olsa Super Mario dinamikler taşıyor. Grafikleri ile de oyun zevkini üst seviyelere çıkaran bu oyun herkesin “Keşke daha fazla bölüm olsaydı.” diyeceği türden.
Google Play: Leo’s Fortune 10.49TL
Monument Valley
Monument Valley
Kendine has oynanış tarzı ve grafikleriyle puzzle türüne yeni bir bakış açısı sunan bu oyun oldukça eğlenceli. Hemen hemen herkes bu oyuna 5 yıldız veriyor. Ancak oyuncuların ortak bir şikayeti var ki o da bölüm sayısının çok az olması.
Google Play: Monument Valley 8.50TL


Bahçeşehir Üniversitesi yazılım mühendisliği bölümünde 3.sınıf öğrencisiyim. IBM Türkiye'de öğrenci elçisi olarak görev almaktayım. Yazılım benim için bir işten öte, tutku. Şu anda kendi tarayıcı oyunumu yazmakla uğraşıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir