HTC U11 Life için Android 8.0 Güncellemesi Çıktı!


Sevinin

Akıllı telefonlar yavaş yavaş Android 8.0 Oreo güncellemesini almaya devam ediyor. Son olarak bu güncellemeyi veren firma ise HTC oldu. HTC, U11 Life modeli için Android Oreo güncellemesinin dağıtımına kısa bir süre evvel başladığını duyurdu. Güncellemenin ilk duyurusunu firmanın üst kademe yöneticilerinden olan  Mo Versi Twitter hesabından açıkladı.
Ancak işin ilginç bir yanı var. Bildiğiniz gibi HTC U11 Life’ın normal Sense modeli ve Android One modeli bulunuyor. Enteresandır ki Android Oreo güncellemesi şimdilik sadece Sense modeline gelmiş durumda. Android One modele güncellemeler Google tarafından veriliyor ve normal koşullarda Android One’ın daha hızlı güncelleme alması gerekiyor.


HTC U11 Life bu güncelleme ile birlikte standart Android 8.0 Oreo yeniliklerini kazanıyor ve arayüzünde de bazı değişiklikler yapılıyor. Her ne kadar güncellemenin bu gün çıktığı açıklanmış olsa da şimdilik elimize ulaşan bir ekran görüntüsü yok. Dolayısıyla güncellemenin tüm detayları ve boyut bilgisini ne yazık ki sizlere aktaramıyoruz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir