HTC U11 Türkiye Fiyatı Belli Oldu; Büyüleyici!


Gerçekten büyüleyici?

Sıkılabilen telefon HTC U11’in nihayet Türkiye fiyatı belli oldu. Geldi gelecek derken, cihaz hakkındaki açıklama birinci ağızdan HTC Türkiye’den geldi. Çok yakında raflardaki yerini almaya başlayacak olan HTC U11’in en önemli özelliği Edge Sense adından ”sıkma” hareketine duyarlı kenarları. Bu sayede birçok işlevi gerçekleştirebiliyorsunuz örneğin direkt kamerayı aşmak gibi.
Tabi bu yenilikçi özelliğin ve yüksek donanım detaylarının bir maddi karşılığı var. HTC U11, ülkemizde 3.799 TL fiyat etiketiyle satışa çıkacak.
Açıkça söyleyeyim. Hiçbir şekilde, hiçbir yerde, asla ve katiyen hiçbir telefona bu kadar para vermem. Her yeni modelde ülkemizdeki telefon fiyatları über ötesi artıyor. Bunun nedenini bilmiyorum (biliyorum aslında) ama bu endişe verici. 2 sene sonra çıkacak bir telefonun fiyatını düşünmek dahi istemiyorum. Bu eleştirimi lütfen HTC’den bağımsız olarak düşünün zira Galaxy S8 ve yeni iPhone’lar bundan çok daha pahalı/olacak.
Her neyse. HTC U11’i aldığınızda size, 5.5 inçlik 2560 x 1440 ekran, Snapdragon 8354 GB RAM ve 64 GB arttırılabilir dahili depolama, 12 MP arka 16 MP ön kamera ve 3000mAh gücünde batarya verilmiş olacak. Yani sektördeki en güçlülerden biri.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.