HTC'den Müjde: Akıllı Saat Geliyor!


Neredeyse tüm Android akıllı telefon üreticileri bir akıllı saat serisine sahip. Bu pazarda Samsung önce çıkarken LG’de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. HTC‘de biraz geçte olsa bu pazara girmeye hazırlanıyor. Aslında akıllı saat hazırlıkları yeni filizlenen bir şey değil. Bu yılın başlarında HTC’nin dairesel ekrana sahip bir model tanıtılacağı dillendirilmişti.
maxresdefault
Sızıntı uzmanı @evleaks tarafından ortaya atılan iddia, HTC One akıllı saatin çoktan hazır olduğu ve Şubat ayında tanıtılacağı yönünde. Bildiğiniz gibi Şubat ayında MWC (Mobil Dünya Kongresi) 2016 var, tarih olarak 22-25 Şubat arasında olacak bu etkinlikte HTC’nin akıllı saatini tanıtılacağı düşünülüyor.
rk
HTC kanadından gelen sızıntılara göre saatin Halfbeak kod adında ve 360×360 piksel çözünürlüğünde dairesel ekrana sahip olacağı belirtiliyor. HTC One akıllı saat hakkında bilgimi şimdilik bu kadar, önümüzdeki günlerde daha fazla detay gün yüzüne çıkacaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.