Huawei P20 Serisi Mart Ayında Tanıtılacak | Dijitaller

Huawei P20 Serisi Mart Ayında Tanıtılacak


Geliyorlar

Sizle bir süre önce Huawei‘nin yeni amiral gemi serisinin P20 adı altında çıkacağını duyurmuştuk. O haberimizde net tanıtım tarihi bulunmuyordu ancak yeni gelen bilgiler bizlere Huawei P20 serisinin tanıtım tarihine işaret ediyor.

Huawei, yeni akıllı telefonlarını MWC 2018’de tanıtmayacak, son zamanlarda bu tip toplu fuarlara olan rağbetin azaldığı da dikkatimizden kaçmıyor değil. Her neyse, P10 serisinin devamı niteliğindeki P20 ailesi 27 Mart tarihinde duyurulacak ve Galaxy S9 gibi diğer üst seviye akıllı telefonlar ile rekabete girecek.

Huawei’nin yeni amiral gemileri hakkında ciddi ve heyecanlandırıcı iddialar da bulunuyor. Öyle ki firmanın telefonlarında muhtemelen Huawei P20 ve P20 Plus’da, üç arka kamera konumlandırmasına geçeceği söyleniyor. Yine Leica ortaklığını göreceğimiz bu iki telefonda 40MP değerinde ana kamera ve 2 yardımcı kamera sensörü bulunacak ve 5X hybrid zoom özelliği sunulacak. Ön tarafta ise yine 24MP gibi yüksek çözünürlüklü bir özçekim kamerası kendisine yer bulacak.

Bunlara ek olarak P20 ve P20 Plus modellerinde Huawei’nin yeni Kirin 975 yongası kullanılacak. Kirin 970 hatırlarsanız Mate 10 ailesinde kullanılmıştı, Kirin 975 ondan biraz daha performanslı olacaktır. 6 GB RAM ve 64/128 GB depolama alanı ise telefonların multimedya faaliyetlerinde belirleyici donanımlar olacak.

Şimdilik bunlar iddiadan ibaret ancak 27 Mart tarihinde gerçekleri hep birlikte göreceğiz. O zamana kadar takipte kalın ve sağda, solda, aşağıda ve yukarıda gördüğünüz reklamlara tıklamaktan kendinizi alıkoymayın.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Huawei P20 Serisi Mart Ayında Tanıtılacak

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz