Huawei P9 için Yeni Güncelleme Kamera İyileştirmeleri İçeriyor


Küncelleme

Huawei P9 piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra bile yazılım güncellemesi almaya devam ediyor. Amiral gemisinin Android 8.0 Oreo‘ya güncellenip güncellenmeyeceği belli olmamasına rağmen Huawei telefona destek vermeye  devam ediyor.
Yeni özellikler Huawei P9 için Highlights ve Moving picture adları altında getiriliyor. Highligths özelliği  kullanıcıların Galeri’de yer, tarih ve albüm adı da dahil olmak üzere anahtar kelimeler içeren resimleri aramalarına olanak tanıyor.
Yeni Moving picture – Hareketli görüntü özelliği ise Huawei P9 kullanıcılarının Standart modda dinamik fotoğraflar çekmelerini sağlıyor. Güncelleme, bu iki yeni işlevin yanı sıra, bir albümdeki anları ve Galeri’deki bir videoyu özetlemek için yeni bir seçenek de sunuyor.
Ayrıca, akıllı telefon kullanımda değilse, indirilen sistem güncellemelerini saat 02:00 – 04:00 arasında otomatik olarak yükleyen yeni bir özellik daha eklendi.
Huawei, güncellemeyi dalgalar halinde dağıtıyor ve ilk güncellemeler bugün sahiplerine ulaştı. Sizde arada sırada telefonunuzun için güncellemeleri kontrol ediniz.
Son olarak umarız Huawei, P9 modeline Android Oreo güncellemesini de verir. Bu firma imajı açısından da oldukça güzel bir hareket olacaktır.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir