Huawei P9 Max Özellikleri AnTuTu'da Görüldü!


Gözeler 26 Kasım‘da tanıtılması beklenen Huawei Mate 8‘in üstünde olsa da Huawei, yeni güçlü bir telefon üzerinde çalışıyor. Huawei P9 Max olarak isimlendirilen cihaz AnTuTu kriter testinde görüldü. Özellikle güçlü donanım bileşenleri ile dikkat çekti.
huaewi-p9-max-antutu
6.2” ekranda 1600×2560 piksel çözünürlük sunması beklenen P9 Max, gücünü Kirin 950 yongasetinden alacak. 8 Çekirdekli bir işlemci olan bu yonga son derece güçlü yapıda. Bu işlemciye grafik tarafında 4 çekirdekli Mali-T880 MP4 GPU‘su eşlik edecek. Son derece güçlü olan bu grafik birimini Exynos 7420 yongasında görmüştük ancak orada ki 8 çekirdekli MP8 versiyonuydu. Ayrıca 4GB RAM ve 64GB depolama alanı sunan cihaz Android 6.0 Marshmallow ile gelecek.
Huawei-P9-Max-AnTuTu-Scores-267x395
Telefon hakkında şimdilik bilgimiz bu kadar ancak ilerleyen günlerde daha fazla bilginin gün yüzüne çıkacağına şüphe yok. En güncel haberleri takip edebilmek için bizleri takip etmeye devam edin. Sosyal medya ve Youtube kanalımıza göz atmayı da unutmayın.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.