Huawei ve Motorola, Samsung ile Ağır Dalga Geçti!


Güldüren şeyler bunlar

Bildiğiniz gibi bikaç hafta öne Samsung, Apple‘ın iPhone serisi ile dalga geçtiği daha doğrusu biraz taşladığı bir reklam filmi yayınlamıştı. Dozunda taşlamalar ile beğenilen reklam sonrasında Samsung’un Android camiasında ki rakiplerinden, Huawei ve Motorola‘dan da benzer reklamlar yayınlandı.
Motorola, Samsung’un Growing Up adlı bu reklam filmini ”ya devam etseydi” tarzında kaldığı yerden devam ettirerek eğlenceli bir video ortaya koymuş. Up-upgrade adındaki bu videoda Lenovo çatısı altındaki Motorola, Moto Z2 Play modelini başrolde oynatıyor ve onu Moto Mods ile destekliyor. Burada video izlemeye atıfta bulunan Motorola, moto mods ile Moto Z2 Play’in bir projektöre nasıl dönüştüğünü gösteriyor.

Dünyanın üçüncü en büyük telefon üreticisi ve satıcısı olan Huawei ise yayınladığı üç reklam filmiyle Samsung’un telefonlarının pil ve zayıf performansını hedefe alıyor. Huawei reklam filmlerinde Samsung’un adını elbette vermiyor ancak kıyas olarak kullanılan telefonlar Galaxy S8 ailesinin mensubu. Firma, performans, yapay zeka ve pil konusunda Samsung’u bayağı iğneliyor diyebiliriz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir