Huawei'den Honor 7 Plus Atağı!


Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticileri arasında olan Huawei, Honor 7 Plus ile bir atak daha yapmaya hazırlanıyor. 2015 yılında 100 Milyon akıllı telefon sevkiyatı yapan Huawei’nin kısa süre önce yeni akıllısı Honor 7 Plus, Çin’de TENAA’dan sertifikasını aldı.
The-Huawei-KIW-AL20-is-certified-by-TENAA (1012 x 631)
Ulaştığımız bilgilere göre KIW-AL20 kod adlı cihazın Honor 7 Plus‘dan başkası olmadığını öğrendik. Çin sertifikasyon merkezi TENAA’da sertifikasını alan modelin duyurusu da çok geçmeden gelecektir. Öte yandan gelen bilgilere göre Honor 7 Plus, 5.5” Full HD ekran ile gelecek. Kirin 950 yongasının güç vereceği modelde işlemci 1.5GHz hızında çalışan 8 çekirdekten oluşmakta.
3GB RAM, 32GB depolama alanı ile donatılan cihaz 128GB’a kadar microSD kart desteğine de sahip. Arka tarafında 13MP, ön tarafında ise 5MP kameranın yer aldığı Honor 7 Plus, parmak izi okuyucusunu bünyesinde barındıracak. Android 5.1.1 işletim sistemi ile ön yüklü gelmesi beklenen model gümüş, gri ve altın renklerine sahip olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.