Instagram Superzoom Özelliği Çok Beğenilecek!


Medyum olmaya gerek yok

Instagram, kendisini sürekli yenileyerek yeni kullanıcılar kazanmayı ve elindekilere de eğlenceli vakit geçirtmeyi son derece iyi biliyor. Şimidye kadar getirdiği tüm özellikler son derece popüler olurken bunlara şimdi de Superzoom adındaki yeni video özelliği ekleniyor.
Instagram’a  eklenen Superzoom, Boomerang özelliğinin hemen yanında yer alıyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu video özelliğiyle yakınlaştırma yapılıyor ancak bu yakınlaştırma seçilen alana kademe kademe yapılıyor ve bu yapılırken de arkada eğlenceli bir müzik de çaldırabilirsiniz. Açıkçası son derece eğlenceli içeriklerin ortaya çıkacağı aşikar. Instagram’ı oldukça fazla kullanan biri olarak arkadaşlar ile güzel şeylerin ortaya çıkacağına eminim.

Unutmadan bildiğiniz gibi Cadılar Bayramı  da yaklaşıyor ve Instagram bunun içinde uygulamasına yeni yüz filtreleri eklemiş durumda. Vampir, zombi ve daha pekçok korkutucu filtreler sizleri bekliyor. Instagram’a gelen bu yenilikler bugün hem iOS hem de Android için kullanıma sunulmuş durumda. Tek yapmanız gerek en son sürüme güncellemek. Güncellemenin cihazınıza gelmesi biraz zaman alabilir.
#Kaynak; Instagram


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.