Instagram'da İkili Canlı Yayın Dönemi!


Herkes için canlı yayın.

Instagram, sosyal platformunu yeni eklediği özellikler ile ayakta tutmaya devam ediyor. Canlı yayın özelliği, hikayeler gibi özellikler platforma harika bir ivme katmayı başarmıştı. Şimdi gelecek olan ikili canlı yayın özelliği ise büyük bir yenilik olarak karşımıza çıkmakta.
Gelecek olan yeni özellikle birlikte artık kullanıcılar ikili canlı yayın yapabilecekler ya da canlı yayınınıza bir ortak ekleyebileceksiniz. Canlı yayınınıza konuk aldığınızda ise ekran ikiye bölünecek ve konuk alan kişi alt tarafta yer alacak. Tabi ki de istediğiniz zaman aldığınız kişiyi yayından atabilecek ya da gelen kişi istediği zamana ayrılabilecek.
Ekranın sağ altına eklenecek yeni bir ikon ile başlayacak bu özellik sayesinde konuk alacağını kişiye bir Instagram Live daveti gönderiyorsunuz. Konuk bunu kabul ettiğinde ise canlı yayınınıza bağlanıyor. Böylece çok daha eğlenceli ve interaktif bir ortam yakalanmış olacak. Bu özellik şimdilik test aşamasında, önümüzdeki aylarda aktif olacak.
Açıkçası bu çok güzel bir özellik. Belki Djitaller’in Instagram hesabından sizlere böyle bir teknoloji yayını yapabiliriz. Ne dersiniz?


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir