iPad Air 3 Yerine Yeni Bir iPad Pro Gelebilir


Apple‘ın Mart ayında düzenleyeceği bir etkinlikte yeni cihazlarını tanıtması bekleniyor. Düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak cihazlar arasında en başta iPad Air 3‘ün yer alacağı konuşuluyordu ancak yeni gelen bilgilere göre Apple etkinlikte iPad Pro ailesine yeni bir üye katabilir.
22 Mart tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte geçtiğimiz dönemlerde gelen haberlere göre Apple, 12.9” lik iPad Air 3 modelini tanıtacaktı ancak 9to5Mac’ın haberine göre iPad Air yerine yeni bir iPad Pro modeli gelebilir. 9.7” lik ekrana sahip olacağının altı çizilen yeni iPad Pro, akıllı klavye ve Apple Pencil‘e destek verecek. Apple’ın bu etkinlik kapsamında 4” ekrana sahip iPhone 5se modelini de tanıtması bekleniyor. Cihazların fiyatları ve detaylı özellikleri hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

1 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Air serisini güçlendirmeye kalksalar Pro ayarında bir cihaz olacağı için “biz bunu Air olarak değil de Pro olarak mı lanse etsek lan acaba?” demiş olabilirler. Çok gereksiz ya, Air devam etse keşke.
    iPhone 5 SE’nin adı da sadece ‘iPhone SE’ olacakmış sanırım. Fiyatı tahminen 400-500 dolar olur. Bunu çıkardılar diye iPhone 5S’in fiyatını düşürürlerse (250 dolar civarına) dolaylı olarak piyasaya ‘düşük fiyatlı iPhone’ sunmuş oluyorlar. Apple’ın kafa biraz farklı çalışıyor tabi 🙂