iPhone 7 Ailesinden Yeni Söylentiler; Apple A10 ve 4'' iPhone 7c


Her zaman olduğu gibi yeni iPhone ailesi için söylentiler gelmeye devam ediyor. Söylenti diyoruz zira paylaşılan bilgiler resmi olarak açıklanmamış veya bir belgeye dayandırılmamış. Ancak bu bilgileri biz ünlü analist Ming-Chi Kuo iletiyor.

iPhone 7, 3GB RAM İle Gelebilir!

Gelen haberlere göre Apple iPhone 7 ile yeni işlemci olan Apple A10 yongası gelecek ki zaten böyle olacağını biliyoruz. Bununla birlikte Apple’ın yeni seride RAM miktarını da arttırması bekleniyor. Söylentilerin çoğunluğu RAM miktarının 3GB yapılacağı yönünde. Aynı şekilde ekran boyutları 4.7” ve 5.5” olan iki farklı ana modelimiz olacak ve gövdeleri yine 7000 serisi alüminyumdan oluşacak.
renen-d847c (1499 x 884)

Küçük Ekranlı iPhone 7c mi?

Her ne kadar daha büyük ekranlı iPhone’lar çok sevilmişse de küçük ekranı seven bir Applecı kitle bulunuyor. Apple’ın bu kitleyi kaybetmemek adına bu pazara daha küçük bir model çıkaracağı konuşuluyor. iPhone 7c olarak adlandırılacak olan model 4” ekrana ve Apple A9 yongasına sahip olacak ve muhtemelen plastik bir gövdeden oluşacak. İlerleyen dönemlerde daha ayrıntılı bilgiler vereceğiz. Bizleri sosyal medya ve Youtube üzerinden takip etmeyi unutmayın. (Cidden unutmayın)


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.