iPhone 7 ile iPhone 6s Aynı Videoda, Değişen Çok Şey Yok


Çin’in sosyal medyası Weibo‘dan bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdiye kadarki en önemli sızıntılardan biri kısa süre önce gerçekleşti. Yayınlanan bir video ile iPhone 7 ile iPhone 6s yan yana getiriliyor ve tasarımdaki farklılıklar gözler önüne seriliyor.
Videoda da görüleceği üzere iPhone 7 tasarım açısından iPhone 6/6s serisi ile oldukça benzer hatta aynı bile diyebiliriz birkaç fark dışında. İlk dikkatleri çeken anten çizgilerinin artık üst ve alt tarafa alınması olduğunu görüyoruz. İkinci bir fark ise kameranın kendisinin ve çıkıntısının daha büyük olduğu. Ayrıca kulaklık girişinin de olmayışı dikkatlerden kaçmıyor. iPhone 7’nin anteninden yapılan bu değişikliğin suya dayanıklılık  özelliğinden de kaynaklandığı belirtiliyor.
The-Apple-iPhone-7-is-compared-to-the-Apple-iPhone-6s
Son gelen bilgilere baktığımızda iPhone 7’nin özellikleri ise şöyle; 4.7 ve 5.5 inç ekran, Apple A10 yongası, 2GB RAM (bir ihtimal 3GB), 12MP arka, 5MP ön kamera. Tabi bu verilerin resmi olmadığını hatırlatmamıza bile gerek yok zira Apple’dan gelen bir açıklama bulunmuyor. Son olarak iPhone 7’nin Eylül ayında tanıtılacağını ekleyelim.
https://www.youtube.com/watch?v=D1tVz12xFto


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.