iPhone 7 Türkiye Fiyatı Belli Oldu, Rekor Fiyat Geliyor!


Apple, 7 Eylül’de bildiğiniz gibi iPhone 7 ailesini tanıtacak. Tanıtımın ardından da ön siparişe açılacak olan modeller hali hazırda büyük bir kitle tarafından bekleniyor. Ülkemizde de bir beklenti söz konusu ancak ortaya çıkan fiyat bilgileri bir çok kişiyi üzecek cinsten.
Geçtiğimiz günlerde sizlere şuradaki haberimizde iPhone 7’nin Çin’de ki fiyatlarını aktarmıştık. Ciddi bir yükseklik orada da söz konusuydu. Ülkemizde hizmet vermekte olan popüler alışveriş sitesi VatanBilgisayar’da ortaya çıkan fiyat bilgisi hayli yüksek. 3799 TL gibi bir fiyat bilgisi yazıldıktan kısa bir süre sonra ise fiyat bilgileri silindi.
screenshot-at-eyl-02-12-55-22
Bunun yanında iPhone 7’yi listeleyen VatanBilgisayar modelin net görsellerini de gün yüzüne çıkarmış oldu. Zaten bu tasarım uzunca bir süredir ortalıkta gezen sızıntılar ile aynı, yani Apple tasarımsal açıdan bir sürpriz yapmayacaktır. Öte yandan bu fiyatı 32 GB taban model için ele alırsak 256 GB’lık modelin 5000 TL civarında bir fiyata erişmesi hiçte zor değil.
Akılları kurcalayan tek soru ise iPhone 8’in fiyatının ne olacağı.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.