iPhone 7S Plus Göründü; Cam Arka Panel ve Kablosuz Şarj


Anten çizgisine veda

Bildiğiniz gibi Apple, bu Eylül’de yeni akıllı telefonlarını tanıtacak. 10. yıl şerefine gelecek olan iPhone 8‘in yanı sıra hali hazırda bulunan iPhone 7 ve 7 Plus‘ın da ardılları gelecek. Bunlardan biri olan iPhone 7s Plus’ın kısa bir süre önce görselinin sızdırıldığı iddia edildi.
Paylaşılan görselde telefonun çalışmayan içi boş bir prototip olduğunu belirtelim fakat bu görsel bize bazı önemli şeyleri veriyor. İlk olarak Apple, standart olarak gelen alüminyum arka tasarımı çöpe atarak yeniden tamamı cam arka tasarıma geçiyor. Cam arka panel, sinyalleri çok daha az engellediği için herhangi bir anten çizgisine de ihtiyaç kalmıyor. Güle güle anten çizgileri.Bununla birlikte camın bize kazandırdığı yeni bir şey de kablosuz şarj olabilir. Çok daha önceki sızıntılar zaten modellerin kablosuz şarj ile geleceğini gösteriyordu ancak bazı söylentilere göre telefon standart alüminyum gövdeye sahip olacaktı. Alüminyum gövdede kablosuz şarj yapmak akıl karı değil. Cam arka panel olmalıydı ve görünen o ki oluyor.
iPhone 7s ve 7s Plus’ın fiyat konusunda da bazı söylentiler bulunuyor. Bunlara göre iPhone 7s, 650 Dolar, iPhone 7s Plus ise 769 Dolar fiyat etiketine sahip olabilir. iPhone 8’i ise 1000 dolar seviyelerinde görebiliriz. Yeni detaylar çıktığında bunları sizlerle paylaşacağız, bizimle kalın.
Kaynak; 9to5Mac


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

5 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

    1. Açıkçası Apple’ın 10. yıl şerefine farklı bir şeyler yapacağı geçen yıldan beri konuşuluyor. Bu kadar sızıntının boş çıkacağını sanmam. Umarım masadan paraşütle inen iPhone prototipine dönmez iş 😀

    2. Konuyla alakası yok ama Teknoseyir’de ki Brave’de siz misiniz?
      (Android yanlısıyım ama iPhone 8 sızıntılar gibi çıkarsa efsane olur.)