iPhone 8'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı


Apple’ın önümüzdeki Eylül ayında tanıtmasını beklediğimiz yeni iPhone modelleri hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Görünen o ki Apple tanıtımı yapıncaya dek bu tip sızıntılar devam edecek ve sanırım hiç hız kesmeyecek. Kısa süre önce Engadget’in sağlam bir kaynağa dayandırdığı haberde iPhone 8’in CAD tasarım görselleri orta çıktı. Bu yeni görsellerde önceki bilgileri doğrular nitelikte.
Görsellere baktığımızda iPhone 8’in dikey dizilime sahip çift kamera bölümüne sahip olacağını görüyoruz. Ayrıca iPhone 7’ye göre biraz daha kalınlaşan cihazda (Pilin büyümesini umuyoruz) ne yazık ki kamera çıkıntısı yine olacak. Ek olarak iPhone 8’de kablosuz şarj desteği bulunacak ve cihazın arka tarafı cam kaplama olacak.


Görseller ayrıca bizlere yeni iPhone’un sadece kalın değil aynı zamanda daha geniş ve uzun olacağını da gösteriyor. Ve önceki sızıntılardan farklı olarak 5 inç ve 5.8 inçlik ekran boyutlarına sahip olacağına işaret ediliyor.
Tüm bunlar dışında iPhone 8’in, uçtan uca OLED ekran, ekrana gömülü Touch IDApple A11 işlemci, en az 3 GB RAM ve 999 Dolar fiyat etiketine sahip olacağını düşünüyoruz. iPhone 8, bu yıl Apple tarafından duyurulan tek yeni akıllı telefon olmayacak. Şirket, muhtemelen iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerini de tanıtacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.