iPhone 8'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı | Dijitaller

iPhone 8’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı


Apple’ın önümüzdeki Eylül ayında tanıtmasını beklediğimiz yeni iPhone modelleri hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Görünen o ki Apple tanıtımı yapıncaya dek bu tip sızıntılar devam edecek ve sanırım hiç hız kesmeyecek. Kısa süre önce Engadget’in sağlam bir kaynağa dayandırdığı haberde iPhone 8’in CAD tasarım görselleri orta çıktı. Bu yeni görsellerde önceki bilgileri doğrular nitelikte.

Görsellere baktığımızda iPhone 8’in dikey dizilime sahip çift kamera bölümüne sahip olacağını görüyoruz. Ayrıca iPhone 7’ye göre biraz daha kalınlaşan cihazda (Pilin büyümesini umuyoruz) ne yazık ki kamera çıkıntısı yine olacak. Ek olarak iPhone 8’de kablosuz şarj desteği bulunacak ve cihazın arka tarafı cam kaplama olacak.

Görseller ayrıca bizlere yeni iPhone’un sadece kalın değil aynı zamanda daha geniş ve uzun olacağını da gösteriyor. Ve önceki sızıntılardan farklı olarak 5 inç ve 5.8 inçlik ekran boyutlarına sahip olacağına işaret ediliyor.

Tüm bunlar dışında iPhone 8’in, uçtan uca OLED ekran, ekrana gömülü Touch IDApple A11 işlemci, en az 3 GB RAM ve 999 Dolar fiyat etiketine sahip olacağını düşünüyoruz. iPhone 8, bu yıl Apple tarafından duyurulan tek yeni akıllı telefon olmayacak. Şirket, muhtemelen iPhone 7s ve iPhone 7s Plus modellerini de tanıtacak.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPhone 8’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz