Karşınızda GoPro Fusion


Herhalde hepiniz GoPro kameralarını duymuşsunuzdur. Aksiyon tutkunlarının vazgeçilmez bir bileşeni olan GoPro, bu sefer 360 derece ile karşımıza geliyor.

GoPro, yeni ürünü GoPro Fusion ile esasında aksiyon tutkunları ve bunların sanal gerçeklik ile ilişkilendirilmesi için tasarlanmış bir ürün. Sanal gerçeklik trendine katılan firma GoPro Fusion ile aksiyon tutkunlarının da elinden tutmuş.
Firma CES 16 fuarı kapsamında yine 360 derece çekim yapabilen bir ürün duyurmuştu hatırlarsanız. Ancak o ürün 16 adet kameraya ve 15 Bin dolar fiyata sahip Hero4 Black’dı. GoPro Fusion ise doğrudan son kullanıcıya hitap ediyor.
GoPro Fusion her ne kadar duyurulmuş olsa da herhangi bir teknik detaya yer verilmemiş. Kamera, kare boyuta sahip ve 5.2K çözünürlükte videolar çekebiliyor. Bunun yanında 180 derece ve 360 derecelik çekimlerde yapabiliyor. Ayrıca ön yüzündeki LCD ekranında ise mevcut çekim modu bilgilerini gösteriyor.
GoPro Fusion’ın satış fiyatı ve çıkış tarihi Sonbahar dönemine kadar açıklanmış olacak.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.