Katlanabilir Samsung Galaxy X, Destek Sayfasında Ortaya Çıktı! | Dijitaller

Katlanabilir Samsung Galaxy X, Destek Sayfasında Ortaya Çıktı!


Ateş olmayan yerden duman çıkmaz

Samsung‘un uzunca bir zamandır hatta 2013 senesinden bu yana katlanabilir akıllı telefon ve teknojileri üzerine çalıştığını biliyoruz. Son dönemlerde ise firmanın katlanabilir telefonu olacağı iddia edilen Galaxy X modelinin kokusu her yerden gelmeye başlamış durumda. Hatta Samsung, Galaxy X adı için Bluetooth SIG ve Güney Kore Ulusal Radyo Ajansı’ndan gerekli sertifikayı da bir süre önce almıştı.

Ancak şimdi ise Samsung’un Kore web sayfasının destek bölümüne şimdiye kadar hiç bilmediğimiz SM-G888N0 modelinin eklendiği ortaya çıktı. Bunlar elbette katlanabilir telefon iddialarını daha da güçlendiriyor fakan şunu kesinlikle belirtmeliyiz ki şimdilik hiçbir şey bilmiyoruz. Telefon neye benzeyecek, tasarım nasıl olacak veya olacak mı gerçekten bilmiyoruz.

Fakat şu da bir gerçek ki ateş olmayan yerden de duman çıkmaz. Katlanabilir telefon üzerinde sadece Samsung çalışmıyor, başka firmalar da çalışıyor. Muhtemelen CES 2018 fuarında ya da özel bir lansmanda Samsung’tan katlanabilir telefonu göreceğizdir. Yazı da kullanılan görsellerin gerçeğe dönüşmeme olasılığının yüksek olduğunu da belirtelim.

Tüm bunlar bir yana şöyle de bir sorun var; katlanabilir telefonlara ihtiyacımız var mı? Hali hazırda 5.5” telefon boyutlarında 6” lik telefonlar yapabiliyoruz. Katlanabilir akıllı telefonlar ise 6 inç ekranda olsa açtığımzda 12 inçlik bir ekrana yükselecek ancak bu bizim hangi sorunumuzu çözecek veya nasıl işlevsel olacak bilemiyoruz. Android zaten büyük ekranlarda oldukça işlevsiz.

Sizin görüşünüz nedir?

#Kaynak;PhoneArea

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Katlanabilir Samsung Galaxy X, Destek Sayfasında Ortaya Çıktı!

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz