Kırmızı iPhone 7, Yeni iPad ve Apple'ın Bugün Duyurduğu Her Şey


Apple’ın çevrimiçi mağazası bugün ”özel bir şey” notuyla bakım moduna alındı ve beklenildiği gibi firma yeni ürünlerini ve güncellemelerini duyurdu. Kırmızı renkli iPhone ve yeni iPad dışında birkaç yeni duyuru da gerçekleştirildi.

Apple’ın buyün yaptığı güncellemeler ve duyurularda Kırmızı renkli özel iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri, yeni iPad, iPhone SE ve iPad Mini 4 için minik bir donanım güncellemesi, Apple Watch için yeni kayışlar ve iPhone 7 için yeni kılıflar bizlere sunuldu. Gelin şimdi bunların detaylarına bakalım.

Kırmızı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus

Apple aslında Kırmızı renkli iPhone’u farklı bir amaç için duyurmuş durumda. Kırmızı renkli iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Özel Sürüm, Product (RED) kategorisi altında listeleniyor ve ürün satışından belirli bir tutar The Global Fund’a bağışlanıyor. Bağışlar, HIV/AIDS hastalıkları ile mücadeleye destek için harcanıyor. 128 GB ve 256 GB depolama seçeneklerine sahip olan bu özel seride iPhone 7 için 4.299 TL, iPhone 7 Plus için ise 4.949 TL istenen minimum fiyat. Öte yandan kırmızı renkli iPhone’un çarpıcı göründüğünü de belirtmeliyim. Bu arada 24 Nisan’dan itibaren siparişler alınacak.

Yeni iPad

Bugün duyurulan bir başka model ise 9.7 inç ekrana sahip yeni iPad oldu. Sadece iPad adı ile listelenen cihaz Apple A9 işlemcisine sahip olacak. iPad Pro ailesine nazaran daha uygun fiyatlı olan model, A8X işlemcili iPad Air 2 modelinin de yerine geçecek diyebiliriz.
 

  • iPad Wi-Fi 32GB: 1599TL
  • iPad Wi-Fi 128GB: 2049TL
  • iPad WiFi + Sim 32GB: 2199TL
  • iPad WiFi + Sim 128GB: 2649T

iPhone SE ve iPad Mini 4 için Daha Fazla Depolama

Pad Mini 4’ün fiyatlarında güncellemeye giden Apple, aynı fiyat bandında daha fazla kapasite sunuyor olacak.  Wi-Fi modeli 1949TL, SIM kartlı modeli ise 2549TL’ye satılacak olan tablet ülkemizde sadece 128 GB depolama alanıyla boy gösterecek.
Küçük sevenlere iPhone SE modelini veren Apple, bir depolama güncellemesi de bu modele yaptı. 16 ve 64 GB depolama seçeneklerine sahip olan cihaz şimdi 32 GB ve 128 GB seçeneklere sahip. 2.399 TL ve 2.899 TL fiyat etiketine sahip olacak cihazı satın almak için diğer modellerde olduğu gibi Nisan ayını beklemeniz gerekecek.

Yeni Kılıflar ve Kayışlar

Apple bugün iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için yeni kılıflar, Apple Watch için ise yeni kayışlarını duyurdu. Apple Watch kayışları için Nike ile işbirliğine de gidilmiş. Nike kayışlar dışında yeni klasik, slikon ve naylon kayışlar listelenmiş. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için ise yeni deri ve slikon kılıflar getirilmiş. Kılıflara bir bakmak için buraya, kayışlara göz atmak için ise şuraya tıklayabilirsin.
 


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir