Lenovo Katlanabilir Telefon ve Tableti İle Gövde Gösterisi Yaptı!


Lenovo kısa süre önce düzenlediği etkinlikte yeni akıllı telefonlarının yanı sıra prototip olarak göz alıcı ürünlerini bizlere gösterdi. Katlanabilir akıllı telefon, tablet ve katlanıp bir bileklik halini alan telefon gibi oldukça ilginç ve bir o kadar teknolojik cihazlarını duyuran firma bu teknolojilerin ne zaman kullanılabilir olacağını da açıkladı.lenovo foldable tablet (1333 x 753)
Esnek ve bükülebilir ekranları esasında LG G Flex serisinde, Samsung Note Edge ve Galaxy S7 Edge modellerinde görmüştük (bir de iPhone 6’da ?). Lenovo ise bu teknolojiyi daha da ileriye götürerek katlanabilir akıllı cihazlarının prototip hallerini sergiledi. Gösterilen cihazlar arasında bir tablet yada telefon (her ikisi de) yer alıyor ve ortadan ikiye katlanıp telefon halini alabiliyor. Sonra ise tekrar açılıp tablet olabiliyor.
Aynı şekilde bir akıllı telefon esnek ekranı sayesinde bir bilekliğe dönüşüveriyor. Firmaya yakın kaynaklara göre esnek ve katlanabilir ekranlı ürünlerin 2017 yılında bizlerle olacağını belirtiyor. Aşağıdaki videodan ürünleri daha detaylı görebilirsiniz.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.