Leonardo Dicaprio, SpaceX'in Mars Yolculuğu İçin Kayıt Yaptırdı!


Beyazperdenin tartışmasız fenomen insanlarından olan Leonardo Dicaprio sayısız başarılı filmini uzunca bir süredir peşinde koşturduğu Oscar ödülüyle taçlandırmıştı. Sinema sektöründe başaracak bir şey bırakmayan Dicaprio’nun hedefinde ise şimdi Mars var.
Geçtiğimiz gece Beyaz Saray’da düzenlenen iklim değişikliği konuşmasına katılan Leonardo Dicaprio, ilginç bir açıklamada bulundu. Konuşmaya Barack Obama ve iklim bilimci Dr. Katharine Hayhoe ile katılan Dicaprio, Katharine Hayhoe’un “Gerçek şu ki, eğer bu gezegen üzerinde yaşayan bir insansınız ki büyük çoğunluğumuz öyle, değil mi? Tabi bir Mars yolculuğu için kayıt yaptırmadıysanız. Bence kayıt yaptıranlar çılgın” cümlelerinden sonra ”Ben kayıt yaptırdım” dedi.
Sonrasında ”çılgın” lafını geri alan Hayhoe’nin ardından Barack Obama ise esprili bir tavırla “Bence kendisi de çılgın olduğunu anlayacaktır.” ifadelerinde bulundu.
Tabi Elon Musk’ın CEO’su olduğu SpaceX’in Mars planları açıklandığı gibi gerçekleşirse yakın gelecekte insanların Mars’a gideceğine hemfikiriz. Ancak Leonardo Dicaprio tüm bunlara rağmen gider mi gitmez mi elbette bilemiyoruz, ama kayıt yaptırmış.
Aşağıdan konuşmanın ilgli bölümünü izleyebilirsiniz.
Güncelleme: DiCaprio’ya yakın bir kaynak aktörün sadece Mars’a gidiş hakkında şaka yaptığını Cosmopolitan.com’a söyledi. (Üzdü)
https://www.youtube.com/watch?v=R647aoK_RSI
Kaynak: Inverse


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.