LG G3 için Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Başladı


LG, söz verdiği gibi bu ay içerisinde G3 modeli için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlamaya başladı.  2014 yılına ait amiral gemi modeli bu bağlamda yaklaşık 2 yıllık bir destek görmüş oluyor. Güncelleme ile birlikte bir kaç yenilikte gelmiş durumda, dilerseniz onlara hakkında bir iki şey söyleyelim.
FB_IMG_1458730159223
Güncellemenin henüz tüm kullanıcılara ulaşmadığını ancak Avrupa modellerinde şuan erişilebilir olduğunu, kısa zamanda ülkemizdeki tüm modellere de geleceğini belirterek güncelleme detaylarına başlayalım. Güncelleme ile gelen en büyük değişiklik LG G3’ün G4’te bulunan UX 4 arayüzüne geçmesi oluyor. Yeni arayüz daha akıcı çalışırken cihazın pil performansında da geliştirmeler ve Doze modu güncellemede yer alıyor. Kilit ekranında, uygulama izinlerinde ve uygulamaların kurulacağı konumlarda yeniliklere giden güncellemenin boyutu 769MB civarında. Güncellemeyi yapabilmek için cihazınızın Ayarlar>Hakkında>Yazılım Güncelleme bölümüne gidip güncellemeyi kontrol etmeniz yeterli. Güncelleme henüz gelmemişse biraz beklemenizde ve sonra tekrar denemenizde fayda var.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. sabah bende güncelleme görünüyordu. eve geldim Wi-Fi den güncellemesi için açtım son güncel os kullanıyorsunuz diyor. iptalmi oldu gerimi çektiler acaba.

  2. Aralık 2015 den beri güncelleme geldi gelecek diye insanlar beklenti içersine girdi. Son olarak Mart ayında geleceği yazılıp çizildi Mart bitti ama güncelleme halen yok. Lanet olsun bu saatten sonra da hiç gelmesin. Herkes kafasına göre yalan yere bir şeyler yazıyor. Canı sıkılan güncelleme tarihi veriyor fakat ortada bir şey yok.Alem hep yalancı olmuş.