LG G4 Sahipleri Sevinsin, Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlandı | Dijitaller

LG G4 Sahipleri Sevinsin, Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlandı


Geç olsun güç olmasın

Biliyorum, ve sizi anlıyorum. LG G4 sahipleri ”güncelleme” kelimesini pek sevmiyorlar zira Marshmallow sürümü ile yaşanan ciddi sıkıntılar kullanıcıları illallah dedirmişti. LG’de bu kanayan yaraya merhem olması için G4 modeline destek veremeye devam ediyor.

LG, kısa bir süre önce LG G4 için Android 7.0 Nougat güncellemesini yayınlayarak 2 nesil önceki amiral gemisine destek vermeye devam ettiğini gösterdi. LG, güncellemelerin verilmesi konusuna sıkıntılı bir firma, keza Android’de ki neredeyse tüm firmalar böyle.

LG’nin yayınladığı Nougat güncellemesi şimdilik Güney Kore içerisinde sınırlı fakat diğer ülkelerdeki kullanıcılara da güncelleme yakında gelecektir. Güncelleme, şimdilik LG’nin Bridge adlı uygulaması üzerinden yükleniyor.

Ülkemizdeki LG G4 sahipleri, güncellemeyi Bridge üzerinden yapabilmek için ilk olarak Buradan uygulamayı indirmeleri gerekiyor.

Ek olarak belirtmeliyiz ki güncelleme LG G4’ün F500S, F500L ve F500K model sürümleriyle uyumlu. Diğer modellere de ileride mutlaka gelecektir. Ülkemizde H815 model numaralı LG G4’e XDA’da bulduğunuz ROM’u yüklemeyiniz. Eğer yüklerseniz GSM yani modem çalışmayacaktır!

İlginizi Çekebilecek Bir Videomuz;

Kaynak; XDA SlashGear

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 1

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ben en son Android Marshmellow 6.0 güncellemesini aldım LG Bridge yardımıyla zar zor daha sonra uzunca bekleyişimin ardından Android Nougat 7.0’ı alamadım. Ben bu telefonu yani LG G4 H815TR’yi 3 yıl önce o zaman LG G4 H815TR yeni çıktığında almıştım eve gelir gelmez şarja taktım daha sonrasında telefon şarj’da iken hemen Android Lollipop 5.0.1 güncellemesi gelmişti ama daha sonra çok uzun bir müddet yine güncelleme gelmesini beklemiştim Android Marshmellow 6.0’ı alabilmek için onu alabildim ama şimdi de aynı şeyi Android Nougat 7.0’ın LG G4 H815TR’ye gelmesini bekliyorken yaşıyorum. Bugün http://opengapps.org/ bu linkteki siteye girdiğimde gördüm Android 8.0 bile çıkmış biz daha Android Nougat 7.0 güncellemesini alabilmeyi bekliyoruz. Gerçekten can sıkıcı bir durum bu.

LG G4 Sahipleri Sevinsin, Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayınlandı

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz