LG G4 Türkiye'de Satışa Çıktı


LG yeni amiral gemisi olan  G4‘ü global satışa sunmadan önce ilk olarak Türkiye‘de satışa sunacak. Bir önceki model olan LG G3’e göre bir çok geliştirmeler barındıran G4 çok daha iyi bir kullanım deneyimi sunuyor. Ayrıca LG Türkiye ekibini bu güzel çalışmaları için kutlamak istiyorum çünkü normalde diğer firmaların ürünleri Türkiye’ye hem daha geç hemde biraz daha pahalı bir konumda geliyordu.

design_colors_phones-1037-x-598Son zamanlarda 2500₺ üstü fiyatlandırmalar standartlaştırılmaya çalışılırken LG, G4’ü 2199₺ fiyatında konumlandırarak daha agresif davranıyor. Söylenenlere göre LG G4’ün ön siparişte yoğun bir ilgi ile karşılaştığı belirtiliyor. 22 Mayıs öncesinde ön sipariş verenler ise bu tarihten itibaren cihazlarına kavuşmaya başlayacak. Ek olarak LG G4’ün farklı kaplamalara sahip modelleri yani seramik ve deri kaplamalı modelleri yine 2199₺ fiyatından satışa çıkacak. Bu bağlamda neredeyse 300 liralık bir indirim söz konusu. Son olarak ürün Avrupa’da 757€‘dan ön siparişe açıldı, söylemekte fayda fiyatı Türkiye fiyatından daha fazla.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.