LG G4 Ülkemizde Erken Denenecek


LG, yeni amiral gemi modeli olan G4‘ü 28 Nisan tarihinde tanıtmayı planlıyor. LG adını daha fazla yayabilmek ve kendini tüketicilere sevdirebilmek adına önceden seçilmiş olan bazı ülkelere G4 modelini daha erken getirip yine seçilen bazı kullanıcılara cihazı erkenden vermeyi planlıyor. Kullanıcılarda G4’ü deneyimleyip bilgileri sosyal platformlarda paylaşacak.
LG kullanıcı deneyimi (641 x 400)
Bu promosyona 4000 kullanıcı ve 15 ülke katılacak. Aralarında Türkiye‘nin de olduğu 15 ülke sırasıyla Güney Kore, Kanada, Çin, Brezilya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, Japonya, Meksika, Singapur, İngiltere ve Amerika. Önümüzdeki günlerde başvurular başlayacak, başvuruların sosyal medya hesabı ve takipçileri değerlendirilerek sonuçlar açıklanacak. Kullanıcılar deneme süresince LG G4 hakkında bilgilerini paylaşacak ve deneme süresi sonunda ürünleri yine geri iade edecekler. Paylaştıkları bilgilere ve ilgi durumlarına göre kullanıcılara çeşitli ödüller verilecek.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.