LG G5 için Android 7.0 Nougat Güncellemesi Çıktı!


Güney Koreli teknoloji devi LG, modüler akıllı telefonu LG G5 için Android 7.0 Nougat güncellemesini dağıtmaya başladı. Rakiplerinden hızlı davranan LG, Android 7.0 Nougat güncellemesini ilk olarak kendi memleketinde yani Güney Kore’de dağıtmaya başlamış durumda.
lg-g5-nougat-upgrade
Yavaş yavaş kullanıcılara ulaşan güncelleme önümüzdeki haftalarda ise Amerika ve Asya pazarındaki kullanıcılara ulaşacak. Avrupa ve dolayısıyla Türkiye için bir açıklama yapılmış değil ancak önümüzdeki birkaç ay içerisinde güncellemenin geleceğini tahmin edebiliriz.
LG G4’ün Marshmallow güncellemesi ile bir çok probleme neden olan firmanın bu güncellemede çok daha fazla dikkat ettiğini varsayıyoruz. Ek olarak LG Mobile Ar-Ge Başkan Yardımcısı Kim Hyung-jung yaptığı açıklamada kullanıcıların güncel bir telefon istediklerinin farkında olduklarını ve bunun için çalıştıklarını belirtti.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.