LG G5'in Tasarımı ve Fiyatı Sızdırıldı!


Mobile World Congress 2016’da (MWC 16) tanıtılacak olan LG G5‘in tasarımı ve muhtemel fiyatı sızdırıldı. Mobil pazarda sızdırılan bilgilere alışığız zira daha öncede Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge sızdırılmıştı. LG G5’in sızıntısında ise telefon hakkında bir çok bilgi sahibi oluyoruz.
lg-g5-1 (800 x 449)
LG G5’in sızan görsellerinde cihazın arka tarafında iki adet kameranın yer aldığını görüyoruz. İki kameranın hemen arasında Lazer odaklama ve iki adet LED flaş görünürken kamera bölümünün hemen altında parmak izi okuyucusu bizleri karşılıyor.
lg-g5
Alt bölmesinde yer alan kısımdan bataryasının çıkarıldığı modelin ön yüzü ise klasik LG G serisi tasarımını sürdürüyor. Cihazın sol tarafında ise ses açma-kısma tuşları yer aldığını görüyoruz anca diğer kenarlarda güç tuşunu göremiyoruz. Belkide arka taraftaki parmak izi okuyucusu aynı zamanda güç tuşu olabilir. Sızıntının kaynağına göre LG G5 yaklaşık 680 Dolar fiyata sahip olacak. LG’nin fiyat politikasına baktığımızda ülkemizde cihazın 2000-2500 TL civarlarında satışa çıkacağını düşünüyoruz.
kaynak


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.