LG G6 mini (LG Q6) Üzerinde Çalışılıyor Olabilir | Dijitaller

LG G6 mini (LG Q6) Üzerinde Çalışılıyor Olabilir


Mini

Güney Koreli teknoloji devi LG, yeni bir akıllı telefon üzerinde  çalışıyor olabilir. Şimdiye kadar çok az bir detaya sahip olduğumuz LG G6 mini hakkında kısa bir süre önce yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni bilgilere göre LG G6 mini, aslında LG Q6 olarak adlandırılabilir.

Bu bilginin kaynağı ise Evan Blass. Sızıntı uzmanı olarak sayabileceğimiz bu kahraman, daha önceki birçok paylaştığı bilgiyle kendisini ispat etmişti.

Evan Blass’ın paylaştığı bilgilere göre LG Q6, nispeten daha küçük bir ekran ile gelecek. Aktarılanlara göre 5.4 inç büyüklüğünde gelecek olan cihazın görüntü oranı ise yine 18:9 olacak. Bu, LG G6’nın görüntü oranıyla aynı, arayüz demek ki LG G6’da bulunana oldukça benzeyecek, zira amiral gemi modelinde arayüz bu görüntü oranına göre tasarlanmıştı.

Öte andan LG Q6’nın 3 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte telefonda 13 MP arka kamera yer alacak. Kamera çift sensör değil, tek sensör olacak. Son olarak telefonun model numarasını M700 olarak belirten Blass, daha fazla detay vermiş değil.

Ayrıca TechnoBuffalo’nun özel haberinde de LG G6 mini hakkında detaylar verilmiş durumda. Bilgiler örtüşüyor, dolayısıyla LG’nin yeni bir model üzerinde çalıştığına emin gibiyiz. Fakat, elimizde herhangi bir fiyat bilgisi yada çıkış tarihi bulunmamakta.

Kaynak; Evan Blass TechnoBuffalo

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LG G6 mini (LG Q6) Üzerinde Çalışılıyor Olabilir

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz