LG G6 mini (LG Q6) Üzerinde Çalışılıyor Olabilir


Mini

Güney Koreli teknoloji devi LG, yeni bir akıllı telefon üzerinde  çalışıyor olabilir. Şimdiye kadar çok az bir detaya sahip olduğumuz LG G6 mini hakkında kısa bir süre önce yeni bilgiler ortaya çıktı. Yeni bilgilere göre LG G6 mini, aslında LG Q6 olarak adlandırılabilir.
Bu bilginin kaynağı ise Evan Blass. Sızıntı uzmanı olarak sayabileceğimiz bu kahraman, daha önceki birçok paylaştığı bilgiyle kendisini ispat etmişti.
Evan Blass’ın paylaştığı bilgilere göre LG Q6, nispeten daha küçük bir ekran ile gelecek. Aktarılanlara göre 5.4 inç büyüklüğünde gelecek olan cihazın görüntü oranı ise yine 18:9 olacak. Bu, LG G6’nın görüntü oranıyla aynı, arayüz demek ki LG G6’da bulunana oldukça benzeyecek, zira amiral gemi modelinde arayüz bu görüntü oranına göre tasarlanmıştı.


Öte andan LG Q6’nın 3 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte telefonda 13 MP arka kamera yer alacak. Kamera çift sensör değil, tek sensör olacak. Son olarak telefonun model numarasını M700 olarak belirten Blass, daha fazla detay vermiş değil.
Ayrıca TechnoBuffalo’nun özel haberinde de LG G6 mini hakkında detaylar verilmiş durumda. Bilgiler örtüşüyor, dolayısıyla LG’nin yeni bir model üzerinde çalıştığına emin gibiyiz. Fakat, elimizde herhangi bir fiyat bilgisi yada çıkış tarihi bulunmamakta.
Kaynak; Evan Blass TechnoBuffalo


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.