LG Q6, Geekbench'de Görüldü; Snapdragon 430 Var


Life is Good

Daha önceden de haberini yaptığımız LG Q6, büyük bir ihtimalle 11 Temmuz’da gün ışığına kavuşacak. Ancak o zamana kadar gelen haberleri sizlerle paylaşalım. Geekbench testinde ortaya çıkan telefonun bazı özelliklerini görmüş olduk ve bunlar bizlere LG Q6’nın giriş-orta seviye bandında yer alacağını söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR (REHBER); Raspberry Pi ile Evinizi Sesli Yönetin

Hemen alttaki görselde göreceğiniz üzere LG Q6’nın, 8 çekirdekli 1.4 GHz hızında çalışan Snapdragon 430 yongası üzerinde çalışmakta. Ayrıca Android 7.1.1 ile çalışan cihazın üzerinde 3 GB belleğin yer aldığını da görmekteyiz.
Rakamsal olarak sonuçlara baktığımızda ise, tek çekirdekte 622, çok çekirdekte ise 1777 puan cihazın hanesine yazılıyor. Sayılar muhteşem değil, ancak mütevazi yonga seti göz önüne alındığında daha fazlasını zaten beklememeliyiz. Önceki raporlara göre, LG Q6’nın  5.4 inçlik ekranla birlikte gelmesini bekliyoruz fakat, 18:9 oranında Full Vision panel şimdilik soru işareti olarak köşede durmakta.
Bakıcaz artık…
Kaynak; GeekbenchGSMAreana


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.