LG V20, Eylül Ayında Android 7.0 Nougat İle Geliyor!


LG G5 ile beklentilerini karşılayamayan dev firma yoluna LG V20 ile devam edecek. LG Mobile CEO’sunun  yaptığı açıklamaya göre LG V20, Eylül ayında gelecek. Yani muhtemeldir ki Almanya’da ki IFA 2016 fuarında cihaz lanse edilecek. Bir süredir sızıntıları gelen LG V20 bu vesileyle resmiyete kavuştu diyebiliriz.
Henüz LG V20 hakkında donanım kanadında kesinleşmiş bilgiler bulunmuyor ancak resmi olarak Android 7.0 Nougat sürümü ile geleceği açıklanmış durumda. Bunun yanında muhtemelen Snapdragon 821‘den gücünü alacak olan LG V20’de 4 GB veya 6 GB RAM olabilir. Bunun yanında bildiğiniz gibi LG V10 ile başlayan seri kendine has bir sınıf yaratmıştı ancak telefonun çok başarılı olamamasının belkide asıl nedeni yetersiz pil performansıydı. LG V20’de bu sorunlar çözülmesini bekliyoruz. Detaylar geldikçe sizlere aktaracağız.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.