LG V20 Özellikleri Netleşiyor!


LG’nin yeni bayrak gemisi olacak olan V20 detaylanmaya devam ediyor. Firmanın V serisi adı altındaki ikinci modeli olan LG V20, Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkan ilk cihaz olacak. Bunun yanında firmanın söylediğine göre video ve ses konusunda en iyisi olacak. Kaldı ki LG V20’de ses konusunda gerçekten başarılıydı.
32-bit Hi-Fi Quad DAC ile gelecek olan LG V20 ses konusunda gerçekten iddialı görünüyor. Bunun yanında çift 16 MP arka kamera ile gelecek cihazda 5.7 inçlik Quad HD ekran yer alacak. Snapdragon 820 yongası ile güçlendirilen V20, 4 GB RAM ile desteklenecek.
LG-V20-new-photo-evleaks-04
Öte yandan batarya konusunda LG’nin 4000mAh gibi oldukça iddialı bir değeri telefona konumlandıracağı belirtiliyor. Tahminlerimize göre pil cihazı iki gün taşıyacaktır. Eylül yani bu ayında 23’ünde tanıtılması beklenen cihazın fiyatının ise 600 Dolar seviyesinde olması bekleniyor.
Daha fazla detay çıktığında sizleri haberdar edeceğiz. Yazılarımızdan anında haberdar olabilmek için şu sağ alttaki bildirim ikonuna tıklamanız yeterli.
Kaynak; AndroidPure


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.