Life; Bol Yıldızlı Bilim Kurgu Filmi | Dijitaller

Life; Bol Yıldızlı Bilim Kurgu Filmi


Bilim kurgu sevenleri son dönemde oldukça başarılı yapımları görme şansı yakalamış durumda. Geçtiğimiz dönemlerde Interstellar (Yıldızlararası), Gravity (Yerçekimi) ve Martian (Marslı) gibi başyapıtlar harika işlere imza atmıştı. Hollywood’da bu başarıyı görmüş olmalı ki bilim kurgu filmlerine son dönemlerde ağırlık vermiş durumda.

Kasım ayında Arrival ve Aralık ayında ise Passenger filmlerini sabırsızlıkla beklerken baş rollerinde Ryan Reynolds ve Jake Gyllenhaal’ın olduğu ”Life” filminden de ilk fragman geldi.

Kendisini son yıllarda Nightcrawler,  Southpaw, Demolition gibi harika filmlerle gördüğümüz Jake Gyllenhaal, Deadpool ile adından oldukça fazla söz ettiren Ryan Reynolds, Life’ın baş rollerini paylaşıyor olacak. Bir not olarak belirtmek gerekir ki Amy Adams ve Jake Gyllenhaal’ın 9 Aralık’ta çıkacak Nocturnal Animals filmini de kesinlikle kaçırmayın derim.

27 Mayıs 2017 tarihinde çıkacak olan Life’a dönecek olursak film, Uluslararası Uzay İstasyonu’nda  görev yapan altı kişilik bir ekibin yaşadıklarını konu alıyor. Ekip, Mars’ta varolan ve hiçte dost canlısı olmayan bir yaşam formunu keşfeder. (Ne zaman dost oldular ki) Düşündüklerinden daha zeki olan  yaşam formu istenmeyen sonuçlara neden olacak. Ana hatlarıyla bu konuda şekillenecek olan Life, bizlere keyif dolu dakikalar yaşatmayı hedefliyor.

Paul Wernick ve Rhett Reese’in kaleme  aldığı Life’ın yönetmenlik koltuğunda ise Daniel Espinosa oturuyor. Life’ın oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Ryan Reynolds, Rebecca Ferguson, Olga Dihovichnaya, Ariyon Bakare ve Hiroyuki Sanada yer alıyor. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Life; Bol Yıldızlı Bilim Kurgu Filmi

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz