Meizu'dan Xiaomi Mi Mix'e Cevap Geliyor!


Geçtiğimiz haftalarda Çinli dev Xiaomi hayallerin telefonu diyebileceğimiz Mi Mix modelini tanıtarak büyük çapta sükse yaratmayı başarmıştı. Çerçevesiz tasarımı ile adeta büyüleyen telefon geçtiğimiz 4 Kasım tarihinde firmanın sitesinde satışa sunulmuş ve sadece 10 saniyede stoklar tükenmişti. Ancak Mi Mix rakipsiz kalmayacak gibi görünüyor zira vatandaşı Meizu’dan bir cevap gelebilir.
is-this-meizus-answer-to-the-xiaomi-mi-mix-1

Çin’in sosyal medyası olarak adlandırılan Weibo’da ortaya çıkan bilgilerle Meizu’nun itinayla hazırladığı telefonun sızdığı iddia ediliyor. Muhtemelen daha yüksek bir ekran kasa oranına sahip olacak olan Meizu’nun gizemli modeli hakkında bilgilerimiz sadece bu görsellerden ibaret. Ancak görsellerde önemli bir detay söz konusu. Görüleceği üzere ekrana gömülü parmak izi okuyucu bulunuyor ki bu muhtemelen Qualcomm’un ultrasonik tarayacısı.

Something unexpected is coming.

Ekrana gömülü parmak izi okuyucusunun gelecek iPhone’da da karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor. Ek olarak Meizu’nun sızan bu canavarı 24 Aralık tarihinde tanıtılabilir. Meizu böyle bir cihazı onaylamasa da sızan bilgileri doğrular nitelikte 24 Aralık’ta ”Beklenmedik bir şey geliyor.” minvalinde açıklamada bulundu.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.