Microsoft Office'e Uygulama Desteği Geldi


Microsoft, Build 2015 Geliştirici etkinliği kapsamında Microsoft Office uygulamasına için bir takım önemli özellikler ekledi. Yeni özellikler  kabaca Office içerisinde uygulama kullanmaya olanak sağlıyor diyebiliriz.
Microsoft’un CEO’su Satya Nadella‘nın açıklamalarına göre geliştiriciler Word, Excel veya Outlook içerisinde çalışabilecek uygulamalar oluşturabilecek. Bu sayede farklı uygulamalar arasında kaybolma ortadan kalkıyor ve daha sağlıklı bir Office deneyimi ortaya konuyor. Build 2015 konferansında örnek olarak Outlook içerisinde Uber’in uygulaması kullanıldı ve kişi planlamaları daha hızlı bir şekilde yapılabildi.
Screen-Shot-2015-04-29-at-6.56.09-pm (1436 x 1050)
Ayrıca tüm bu özellikler cihazlar arasında otomatik olarak senkronize olarak çalışabiliyor . Microsoft Office için bu destek önümüzdeki aylarda herkes için aktif olacak. Kullanıcılar bu desteği ister mobil platformda ister masaüstü platformunda alabilecekler.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.