Microsoft Surface Pro 6 Büyük Tasarım Değişiklikleriyle Gelecek!


Sir face…


Microsoft‘un başarılı serisi Surface Pro serisi gelecek yıl yeni modeline kavuşuyor olacak. Yeni modelin Surface Pro 6 olarak adlandırılacağı aktarılırken tasarım alanında derin bir değişikliğe gidileceği aktarılıyor. Bu arada cihazı 2019 yılının ortalarından erken  göremeyeceğiz.

Öte yandan ”Carmel” kod adına sahip olduğu aktarılan Surface Pro 6’nın Intel’in en yeni 8. Nesil işlemcileriyle güçlendirileceği bildiriliyor.

Diğer fısıltılar ise önümüzdeki sonbaharda Surface Laptop’un çıkacağını bildiriyor. Ancak yenilenmiş Surface Pro ya da Surface Laptop’a USB-C portunun eklenip eklenmeyeceği konusunda net bir bilgi bulunmuyor. Microsoft’un her iki cihazda da USB-C portuny eklemesi mantıklı olacaktır. Ne de olsa şirket, Surface Book 2’de USB-C portuna yer vermişti.

Microsoft’un Surface Connector bağlantısı ise sonraki nesillere veya önümüzdeki nesilde karşımıza çıkabileceği aktarılanlar arasında. Öte yandan Microsoft’un daha uygun fiyatlı (400 Dolar serviyesinde) Surface’ler üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bunun nedeni Chromebook ve iPad’ler ile rekabet edebilmekte. Yeni detaylar geldikçe sizleri bilgilendireceğiz.

#Kaynak; The Verge


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.