Microsoft'tan Sürpriz; Surface Book Laptop


Belkide Microsoft etkinliğinde en son beklenen şey buydu, Surface Book. Laptop diyebileceğimiz ürün bizleri gerçekten şaşırtmayı başardı. Güçlü özellikleri ve benzerlerinden ayrılan özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan cihaz yarın ön siparişe açılacak ve 26 Ekim’de 1499$ fiyat etiketiyle satışa çıkacak.
surface book 2 (1280 x 720)
13.5” 6 milyon piksel çözünürlüklü ekrana sahip olan Surface Book, son nesil Core i5 ve Core i7 işlemciler ile geliyor. GDDR5 bellekli Nvidia GeForce GPU’suna sahip olan cihaz Apple Macbook Pro’dan 2 kat daha güçlü. League of Legends‘i çok rahat bir şekilde oynatabilecek olan Surface Book pil kullanımında da tepeye oynuyor (aynı fiyatı gibi). 12 Saat pil süresi vaat eden cihaz gün içinde sizi şarj derdinden kurtarıyor.
book (1345 x 587)
Tasarımsal açıdan son derece şık bir görünüm sunan cihazın klavyesi arkadan aydınlatmalı. Bu sayede gece kullanımı da daha kolay hale geliyor. Ek olarak 13.5” ekranda klavyeden ayrılabilir yapıya sahip yani Surface Book’u sadece tablet olarak da kullanabilirsiniz. Aşağıdaki videoyu izlemenizi öneririm.


Teknolojiyi ve popüler kültürü takip etmeyi sever, onlar hakkında yazmayı daha çok sever. Ayrıca sizden gelen soruları da cevaplamaktan hoşnut kalır; [email protected] twitter.com/MtnAKPINAR

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.