MKHBD iPhone 8'in Sahte Modelini İnceledi | Dijitaller

MKHBD iPhone 8’in Sahte Modelini İnceledi


Sahte model.

Popüler teknoloji Youtube kanalı olan MKHBD, iPhone 8’in şimdiye kadar sızan görselleri ve render modellerini taban alan sahte bir modelini incelemiş.

Fiziksel ve tasarımsal açıdan kaliteli bir maket olan iPhone 8’in bu prototipi bize şimdiye kadar gelen görselleri daha iyi analiz etme şansı tanıyor. Köşeden köşeye 5.8 inçlik bir OLED ekran ile gelmesini beklediğimiz iPhone 8’in ön panelinde sensörlere ve FaceID’ye ayrılmış bir ”sensör çubuğu” yer almakta. Onun dışında ön yüzün tamamı ekran. Dolayısıyla bir iPhone, ilk defa ekran-kasa oranı bakımından rekabetçi ve belki de en iyisi olacak.

Telefonun arkası ise ön yüzünün tam tersine hayli çirkin. Evet, tamamı cam kaplama ve muhtemelen bu sayede kablosuz şarj yeteneğine de sahip olacak ama o kamera çıkıntısı yine can yakacak. iPhone 7 Plus’da da olduğu gibi iPhone 8’in dikine kamera kısmı hayli çıkıntı yapıyor olacak.

Onun dışında enteresan bir şekilde sızan daha önceki görsellerde de gördüğümüz üzere telefonun güç butonu daha geniş ve daha uzun. Bazıları güç butonuna entegre parmak izi okuyucunun ve ToucID’nin olabileceğini söylüyor ama bunlar sadece söylenti, hatta yukarıda bahsettiğimiz her şey söylentiden ibaret. Her neyse, en iyisi siz videoyu aşağıdan izleyin.

Metin Yasir Akpınar
Merhaba; Damarımı kesseler fiber kablodan internet akar, o derece teknoloji bağımlısıyım. Ayrıca popüler kültüre de oldukça ilgiliyim. Bana mail adresimden ulaşabilirsin; [email protected]

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MKHBD iPhone 8’in Sahte Modelini İnceledi

Format Seçin
Kişilik testi
Kişiliğiniz hakkında saptama yapmayı amaçlayan sorular dizisi
Bilgi yarışması
Bilginizi kontrol etmek isteyen, doğru ve yanlış cevaplardan oluşan soru dizisi
Anket
Oyunuzu kullanarak, kararınızı belirtin
Hikaye (Blog)
Embed ve görsellerle destekleyebileceğiniz yazı
Liste
Listenizi hemen yaratın ve insanlarla paylaşın
Gerisayım
Klasik İnternet Sayaçları
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Puanlanmış Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Caps
Hoşunuza giden capsleri paylaşabilirsiniz.
Ses
Soundcloud yada Mixcloud Embedlerini ekleyebilirsiniz